Bir Welamon Hikayesi
   

Ortağımla yeni açtığımız restoran için bir web sitesi yaptıracaktık. Ama neyi nasıl yapacağımıza bir türlü karar verememiştik. Buna karşın etrafımızdaki herkes bir anda guru kesilmiş bize birbirleri ile çelişen öneriler yağdırıyordu. Bizim de kafamız karışmıştı.

Bir akşam Welamon’la tanıştık. Restoranımıza tesadüfen gelmişti ve tesadüfen sohbete başlamıştık. Derdimizi öğrenince bize kısaca bilgi verdi ve ofisine davet etti. Ertesi gün yaklaşık bir saatlik bir sohbet esnasında bize sorular sordu, ne yapmak istediğimiz anlamaya çalıştı. Bizi birçok konuda aydınlattı ve sonra da bir form çıkartıp doldurdu. Formda elimizde fotoğraflar bulunup bulunmadığından, siteyi bizim güncellemek isteyip istemeyeceğimize kadar pek çok soru vardı. Hepsini cevapladık ve ona teslim ettik. Ardından da “Peki, şimdi ne olacak?” diye sorduk.

“Yarın malzemelerinizi bize gönderir göndermez işe koyulacağız, bir hafta sonra da sitenizi yayına çıkmış vaziyette teslim edeceğiz” dedi. İçimden “Bu kadar kolay mı?” diye bir soru geçtiğini hatırlıyorum. Sorumun cevabını web sitemiz açıldığında aldım. Her şey olması gerektiği gibiydi. Abartısız ve eksiksiz!

Web sitemiz yayına girdikten sonra pek çok övgü aldık, ziyaretçi sayımız arttıkça, müşteri sayımız da arttı. Şimdi ise online sipariş sistemi kurmak istiyoruz. Welamon’la bağlantıya geçmenin vakti geldi :)

Sami Üzümcü (Restoran Sahibi)

Bitmeyen Site
Bizim Yeğen
Bir Welamon Hikayesi
Hem Ucuz, Hem Şık
Maalesef Taşındık
Google'ın Laneti
Her Şey Olup...
Domain Kaçar, Ben Kovalarım

Welamon der ki; Alim olan anlar…

Kurumsal Web Sitesi
Mobil Web sitesi
E-ticaret
Çoklu Dil Desteği
Arama Motoru Optimizasyonu
Sosyal Medya
Web siteleri artık hayatımızın önemli bir parçası ve hepimiz öyle ya da böyle bir web sitesi yaptırma hikayesinde yer aldık. Başarılı hikayelerin içinde yer almak için, mutlaka okuyun! Welamon’un kurguladığı, tasarladığı, uyguladığı ve yayınladığı web sitesi referanslarını görmek ve oluşum süreçleri hakkında bilgi almak için bu bölümü inceleyebilirsiniz