İş Takip Sistemi
Şirketinizde bir iş takip sistemi kullanıyor musunuz?

İşinizi yürütürken, çalışanlarınızla ve müşterilinizle web ortamında iletişim kurarak, yine web ortamında tüm iş sürecini takip etmeniz artık mümkün. Üstelik mobil mecralardan da!
İnternete bağlı herhangi bir cihazdan kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra organizasyon yapınızda belirli bir kişiye görev ataması yapabilir, işleri raporlayabilir ve tüm iş süreçlerini takip edebilirsiniz. Dilerseniz iş süreçlerini müşterinizin de takip etmesini sağlayabilirsiniz.

İş Takip Sistemi ile organizasyon yapınızda belirli bir kişiye görev ataması yaparsınız. Verdiğiniz görevin ne zaman biteceği, kimler tarafından yapılacağı, konusu, açıklaması ve gerekli evraklarıyla birlikte istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz.

Site Talep Formu
Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz; Peki önemli kriterler nelerdir? İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir web sitesinin ortalama maliyeti nedir? Bilgi almak ister misiniz?

Kurumsal Web Sitesi
Mobil Web sitesi
E-ticaret
Çoklu Dil Desteği
Arama Motoru Optimizasyonu
Sosyal Medya
Web siteleri artık hayatımızın önemli bir parçası ve hepimiz öyle ya da böyle bir web sitesi yaptırma hikayesinde yer aldık. Başarılı hikayelerin içinde yer almak için, mutlaka okuyun! Welamon’un kurguladığı, tasarladığı, uyguladığı ve yayınladığı web sitesi referanslarını görmek ve oluşum süreçleri hakkında bilgi almak için bu bölümü inceleyebilirsiniz